Charita Přerov, Charita Kojetín

Oblastní charita Přerov

Základní informace a kontaktní údaje.

Charita Kojetín

Více informací a kontakty na adrese: www.kojetin.charita.cz

Slovo z Charity

Modlitby za Charitu

Fara v Přerově

Kavárna pro seniory: Madeira

Ve středu 12. 9. 2018 od 16 hod. Vás zveme na centrum SONUS, Palackého 17a, na přednášku s promítáním fotografií Ing. Věry Polidorové o Madeiře.

Vycházka: Popovice

V úterý 11. 9. 2018 Vás zveme na společnou vycházku s trekingovými holemi do Popovic. Vycházíme od centra SONUS, Palackého 17a, v 10:20 hod. Trekingové hole Vám rádi zapůjčíme. Provází Olga Župková.

Přednáška: Masáže

V pondělí 10.9. 2018 od 10:15 hod. Vás zveme na přednášku Mgr. Kateřiny Neugebauerové na téma Masáže - druhy, indikace a účinky. Přednáška se koná na centru SONUS, Palackého 17a, a je realizována v rámci projektu Kvalitní život ve stáří II. za finanční spoluúčasti Olomouckého kraje. Těšíme se na Vás.

PC kurz pro začátečníky

Od pondělí 17. 9. 2018 zahajujeme nový kurz práce na počítači pro začátečníky. Kurz má 7 devadesátiminutových lekcí, které probíhají vždy v pondělí od 14:45 do 16:15 hod. Cena kurzu 450,- Kč. Přihlásit se můžete u M. Krejčířové, tel.: 777 729 521.

Výlet: Potštát a Teplice nad Bečvou

Ve středu 19. 9. 2018 Vás zveme na výlet na Potštát, kde navštívíme barokní kostely a do Teplic nad Bečvou, kde navštívíme zbrašovské aragonitové jeskyně. Odjezd v 8:00 hod. od Centra SONUS, Palackého 17a. Předpokládaný návrat kolem 16:30 hod. Cena 200,- Kč. Přihlásit se můžete u M. Krejčířové, tel.: 777 729 521.

Slovo z Charity

Milí farníci,

koncem června se vedoucí pracovníci Oblastní charity Přerov vydali na společnou pouť do Provodova. Doprovázel nás otec Pavel, se kterým jsme společně slavili na tomto krásném poutním místě mši svatou. Společně jsme se prošli po okolí s krásným výhledem a ochutnali místní léčivou vodu. Den jsme ukončili v blízkých Vizovicích.

Prihlásit se k odběru Charita Přerov, Charita Kojetín