Charita Přerov, Charita Kojetín

Oblastní charita Přerov

Základní informace a kontaktní údaje.

Charita Kojetín

Více informací a kontakty na adrese: www.kojetin.charita.cz

Cvičení paměti

Ve čtvrtek 30. 5. 2019 od 10:15 hod. zveme seniory na Centrum SONUS, Palackého 17a, ke cvičení paměti formou her a kvízů. Těšíme se na Vás.

Rukodělky: drátkovaný obrázek

V pondělí 27. 5. 2019 od 10:15 hod. zveme seniory na centrum SONUS, Palackého 17a, kde si v rámci rukodělných činností budou moci vyrobit drátkovaný obrázek. Těšíme se na Vás.

Modlitby za charitu

Přerov, fara

Besídka dětí z Mateřské školy

Ve čtvrtek 16. 5. 2019 od 10:15 hod. zveme všechny maminky, babičky, tetičky na Centrum SONUS, Palackého 19a, kde si pro nás děti z Církevní mateřské školy připravily vystoupení ke dni maminek. Těšíme se na Vás.

Bosý chodníček pro děti a seniory

Milí farníci, rádi bychom na zahrádce mateřské školy vybudovali bosý smyslový chodníček pro děti z Církevní mateřské školy a seniory ze Setkávání seniorů SPOLU. Proto jsme spolu s Ivetou Frýdkovou požádali o podporu Nadaci ČSOB. Nadace nás zařadila do slosování. Abychom získali penízky na vybudování chodníčku, potřebujeme co nejvíce hlasů, které nás podpoří.

Zprávy z charity

Milí farníci,

přinášíme Vám informace z Charity Přerov. Ano, od 1. 1. 2019 již nejsme Oblastní, náš oficiální název se na přání otce arcibiskupa, našeho zřizovatele, zkrátil na Charita Přerov.

Rádi bychom poděkovali všem, kteří se zapojili do Tříkrálové sbírky, ať už jako koledníci nebo dárci. Celkem se vybralo 934 648 korun, což je opět více než v loňském roce. Prostředky budou využity na přímou pomoc lidem v nouzi a další charitní záměry.

Tříkrálová sbírka

Ráda bych Vám poděkovala za Vaši spolupráci při organizování Tříkrálové sbírky 2019. V letošním roce koledovalo v Přerově a okolních obcích celkem 164 skupinek a výtěžek činí 943 684,- . V Přerově a jeho místních částech to bylo 169 801,- Kč. Celá částka byla odeslána na sbírkový účet Charity Česká republika a po jejím přerozdělení se do Přerova vrátí 65% této částky. Výtěžek použije Charita Přerov na nákup pomůcek pro Domácí hospicovou péči, podporu služeb Charity Přerov a na přímou pomoc rodinám v nouzi.

Zprávy z Charity

Národní potravinová sbírka