Charita Přerov, Charita Kojetín

Oblastní charita Přerov

Základní informace a kontaktní údaje.

Charita Kojetín

Více informací a kontakty na adrese: www.kojetin.charita.cz

Modlitby za Charitu

Fara Přerov

Cvičení paměti

V pondělí 5. 11. 2018 od 11:15 hod. Vás zveme na centrum SONUS, Palackého 17a, na cvičení paměti formou her a kvízů. Těšíme se na Vás.

Lymfa: naše druhá míza

V pondělí 5. 11. 2018 Vás zveme na centrum SONUS, Palackého 17a, na přednášku paní Olgy Župkové na téma: Lymfa - naše druhá míza. Těšíme se na Vás.

Kavárna pro seniory: Korsika

Ve středu 14. 11. 2018 od 16 hod. Vás zveme na centrum SONUS, Palackého 17a, na tradiční Kavárnu pro seniory. O Korsice bude promítat a vyprávět pan Ladislav Župka. Těšíme se na Vás.

Slovo z Charity

Drazí farníci, srdečně Vás zdravím.

Před časem Vás otec Pavel informoval o změnách ve vedení Oblastní charity Přerov /OCHP/. V těchto dnech tato skutečnost nastává. Od 1. 10. 2018 odcházím do Hospice na Svatém Kopečku. Mým pokračovatelem je Mgr. Alena Pizúrová, což mi činí radost a útěchu, že naše charita bude v těch správných rukou a podepřena Boží pomocí.

Je čas ohlédnout se zpět. Charita ušla od svého založení před 26 léty kus dobrodružné a milostiplné cesty. Měla jsem tu čest ji provázet dobrých 17 let.

PC kurz pro začátečníky

Od pondělí 5. 11. 2018 zahajujeme nový kurz práce na počítači pro začátečníky. Kurz má 7 devadesátiminutových lekcí, které probíhají vždy v pondělí od 14:45 do 16:15 hod. Cena kurzu 450,- Kč. Přihlásit se můžete u M. Krejčířové, tel.: 777 729 521.

Milí farníci,

koncem června se vedoucí pracovníci Oblastní charity Přerov vydali na společnou pouť do Provodova. Doprovázel nás otec Pavel, se kterým jsme společně slavili na tomto krásném poutním místě mši svatou. Společně jsme se prošli po okolí s krásným výhledem a ochutnali místní léčivou vodu. Den jsme ukončili v blízkých Vizovicích.

Prihlásit se k odběru Charita Přerov, Charita Kojetín