Charita Přerov, Charita Kojetín

Oblastní charita Přerov

Základní informace a kontaktní údaje.

Charita Kojetín

Více informací a kontakty na adrese: www.kojetin.charita.cz

Zprávy z Charity

Národní potravinová sbírka

Slovo z Charity

Drazí farníci, srdečně Vás zdravím.

Před časem Vás otec Pavel informoval o změnách ve vedení Oblastní charity Přerov /OCHP/. V těchto dnech tato skutečnost nastává. Od 1. 10. 2018 odcházím do Hospice na Svatém Kopečku. Mým pokračovatelem je Mgr. Alena Pizúrová, což mi činí radost a útěchu, že naše charita bude v těch správných rukou a podepřena Boží pomocí.

Je čas ohlédnout se zpět. Charita ušla od svého založení před 26 léty kus dobrodružné a milostiplné cesty. Měla jsem tu čest ji provázet dobrých 17 let.

Milí farníci,

koncem června se vedoucí pracovníci Oblastní charity Přerov vydali na společnou pouť do Provodova. Doprovázel nás otec Pavel, se kterým jsme společně slavili na tomto krásném poutním místě mši svatou. Společně jsme se prošli po okolí s krásným výhledem a ochutnali místní léčivou vodu. Den jsme ukončili v blízkých Vizovicích.

Milí farníci,

i v letošním roce jsme si společně odříkali nepotřebný luxus, čímž jsme chtěli růst ve svém postním úsilí a zároveň přispět konkrétní částkou na pomoc potřebným kolem nás. S Vaší pomocí se podařilo vybrat 63 525 Kč. Ty budou použity ve spolupráci s kněžími našeho děkanátu mezi potřebné, kteří žijí kolem nás.

Základní kurz Bazální stimulace

Pracovníci Charitní pečovatelské služby a Domácí zdravotní péče Oblastní charity Přerov se ve dnech 10. 2. a 10. 3. zúčastnili základního kurzu Bazální stimulace.

Výběrové řízení

Oblastní charita Přerov hledá pracovníka na celý úvazek:

Vedoucí a sociální pracovník Charitní pečovatelské služby

Předpokládaný nástup: od dubna 2018

Prihlásit se k odběru Charita Přerov, Charita Kojetín