CPR, SFŘ, ČKA, Maltézská pomoc

Maltézská pomoc v Přerově

Informace o centru Maltézské pomoci v Přerově najdete na adrese: www.maltezskapomoc.cz/prerov

Česká křesťanská akademie

Stránky Česká křesťanské akademie místní skupiny Přerov najdete na adrese: www.facebook.com/CKAPrerov

Františkánské společenství Přerov

Více informací o Sekulárním františkánském řádu (SFŘ) v Přerově najdete na adrese: www.frantiskani.php5.cz

Centrum pro rodinu

Všechny informace najdete na webu:www.raj-pavlovice.cz a kalendář akcí ZDE .

Pět let Maltézské pomoci v Přerově

Ano, je to opravdu tak – Maltézská pomoc v Přerově oslavila již pět let svého úspěšného působení!

Tak to už je snad doba, ve které se dá spoustu věcí zhodnotit, potěšit se tím, co se povedlo nebo se zamyslet i nad tím, co bychom měli dělat jinak, abychom stále lépe naplňovali heslo Maltézské pomoci „Pomoc potřebným a obrana víry“.

Velikonoční ples CPR

Pavlovice, KD

Místní bratrské společenství sekulárního františkánského řádu

Již řadu let se v naší farnosti schází místní bratrské společenství sekulárního, tedy „světského“ františkánského řádu, v současné době v počtu 13 profesních členů. To znamená, že 13 bratří a sester, pocházejících jak z přerovské, tak blízkých i vzdálenějších okolních farností, složilo sliby, kterými se zavázalo zachovávat evangelium po vzoru sv. Františka z Assisi. Řeknete si možná, že jde o závazek nelehký, a je to skutečně tak. Ale závazek může být dobrým pomocníkem tomu, kdo po takovém životě skutečně touží, přestože si je vědom své slabosti a možná i nehodnosti.

AMORIS LEATITIA – RADOST LÁSKY – exhortace papeže Františka

TŘETÍ KAPITOLA - POHLED K JEŽÍŠI - POVOLÁNÍ RODINY

AMORIS LEATITIA – RADOST LÁSKY, exhortace papeže Františka

Pokračujeme v druhé kapitole, kde papež mapuje situaci dnešních rodin.

REALITA A PROBLÉMY RODIN

Slovo pro každého 2016

Časopis vychází jednou za měsíc na první pátky s výjimkou prázdnin, kdy je společné číslo pro červenec a srpen. Časopis je ke stažení ve formátu PDF.

Prihlásit se k odběru CPR, SFŘ, ČKA, Maltézská pomoc