Pro všechny

Světec měsíce

Svatý Alois Guanella

Italský kněz a zakladatel kongregace Dcer Panny Marie od Prozřetelnosti a Služebníků lásky

Alois se narodil jako devátý z třinácti dětí 19. prosince 1842 v Campodolcino v Itálii. Doma vládlo rodinné teplo, ale také střízlivost a štědrost. Každý den se společně modlili růženec. Alois si z rodiny odnesl schopnost obětovat se a tvrdě pracovat, velikou trpělivost a pevnost v rozhodnutích a zároveň velikou víru.

Setkání po mši svaté na faře u kávy a čaje

Předmostí, fara

Mše svatá ze slavnosti Všech svatých

Předmostí, kostel

Změna času

Změna večerních bohoslužeb ve všední dny v kostele sv. Vavřince se posouvá na 18:00

Dušičková svatá zpověď 16:00 - 18:00

Přerov, sv. Vavřinec

Třetí farní oběd

Centrum Sonus

Setkání po mši svaté na faře u kávy a čaje

Předmostí, fara

Rosteme ve víře - Biblistika

NOVÝ ZÁKON

Pavlovy listy – 1. část

Život sv. Pavla

Prodejna na faře

Jak ten čas letí… Začátkem října to už bude jeden celý rok, co máme naši prodejnu „Na faře“ v nových, větších prostorách.

Rosteme ve víře - Biblistika

Jak číst správně Bibli

Začínáme od Nového zákona. Pročítáme-li zajímavé příběhy ze života mužů a žen, jak nám je Bůh nechal zaznamenat v Bibli, mohou nám přinést praktické poučení o tom, jaký způsob jednání člověka je správný. Stejně tak pochopíme, čemu je lepší se v životě raději vyhnout. Ten, kdo nás stvořil, přece nejlépe ví, co je pro nás dobré, a co nám naopak může škodit. Tak k nám Bůh promlouvá.

Prihlásit se k odběru Pro všechny