Pro děti

Boží Bang

Milí rodiče, děti a mládežníci, konec prázdnin se blíží a naše schola Boží Bang opět rozjede svou aktivitu. V blízké době nás kromě zpěvu na mši svaté čeká soustředění, vydání CDčka i koncerty...a my bychom k tomu rádi přizvali všechny malé, velké, zkušené i nezkušené zpěváky. Na zpěvu není nic složitého a na přihlášení do scholy už vůbec ne. Stačí třeba přijít na nějakou páteční zkoušku na Sonusu od 16:00. Moc se těšíme na nové posily a přejeme krásný den :)

Milí rodiče a především děti a mladí,

Mše svatá pro školní děti

Přerov, sv. Vavřinec

SPOLČO I.

Centrum Sonus

Misijní klubko v Africe

V sobotu 9. června se uskutečnilo setkání dětí z misijního klubka. Nejprve jsme si připomněli, jak by se správný misionář měl chovat, a poté se pustili do tvoření z keramické hlíny. Abychom si o chudých dětech jen nevyprávěli, postavili jsme loď, kterou jsme se přeplavili do Afriky.

Vánoční pohled pro misie

V neděli 10. prosince se v kostele sv. Vavřince uskutečnila akce vánoční pohled pro misie. Děti z misijního klubka uspořádaly jarmark, na kterém nabídly vlastnoručně nakreslené pohledy, perníčky a jiné výrobky, včetně misijních kalendářů. Celkem se vybralo 9 315 korun, které jsme pomocí Papežského misijního díla dětí poslali na pomoc dětem v Africe. Všem dárcům, kteří podpořili činnost misionářů i snahu našich dětí, mockrát děkujeme.

Za misijní klubko                           Věra Navrátilová

Misie v Kokorách

Ve středu 18. října přede mší svatou se děti z farnosti Kokory poprvé zapojily do celosvětové akce „Milion dětí se modlí růženec“, kdy společně prosí za mír a pokoj na celém světě. I papež František naléhavě vybízí k modlitbě růžence na vytváření civilizace pokoje a míru. Modlitba je totiž činnost, která spojuje nejen člověka s Bohem, ale i lidi mezi sebou navzájem. Příští rok se určitě opět zapojí.

Misijní klubko

Misijní klubko tvoří děti, které se snaží svojí Modlitbou: Obětí, Službou a Tvořivostí stavět „MOSTy“, které spojují všechny lidi světa, a protože jde o dílo dětí, především „mosty“ ve vztazích k druhým dětem. Členové misijního klubka aktivně pomáhají svému okolí i chudým dětem celého misijního světa.

Spolčo pro děti

Začátek vyučování náboženství v Přerově

Přerov

Prihlásit se k odběru Pro děti