Pro děti

PO STOPÁCH SV. PETRA A PAVLA

Od velikonočního jarmarku uběhlo už pěkných pár týdnů a tak nazrál čas k dalšímu setkání přerovského Misijního klubka dětí. Sešli jsme se v sobotu 1. června dopoledne v prostorách církevní mateřské školy plni energie a chuti do tvoření.

Misijní klubko

Přerov Sonus

Mše svatá pro školní děti

Výuka náboženství

Centrum Sonus

Vyučování začíná od pondělí 16. září 2019 včetně. Prosíme rodiče mladších dětí, aby na první hodinu přišli společně s dětmi, a tak se mohli seznámit s osnovami vyučování, učebnicemi a katechetou či katechetkou, kteří budou děti učit. Děkujeme.

1. třída úterý 15:00 Mgr. Eva Tkadlecová

2. třída pondělí 15:00 Mgr. Michaela Smolová

Mše svatá pro školní děti

Přerov, sv. Vavřinec

Dětská mše svatá s žehnáním školních aktovek

Děkanátní výlet dětí

Ve čtvrtek 16. května 2019 se dva autobusy a dvě auta plné dětí a jejich doprovodu vypravily do Rožnova pod Radhoštěm. Během výletu jsme měli možnost setkat se s bývalým přerovským děkanem - otcem Pavlem Hofírkem, zahrát si různé hry, prožít krásnou dětskou mši svatou v kostele všech svatých a nevšedním způsobem projít Valašskou dědinu v rožnovském skanzenu.

Okénko pro děti

Milí chlapci a děvčata!

Okénko pro děti

Milí chlapci a děvčata!

Misijní klubko

Misijní klubko a zázraky

MISIJNÍ KLUBKO

Když jsme se v září roku 2017 poprvé sešli na přerovském Misijním klubku, netušili jsme, co nás čeká. Věděli jsme jen, že chceme pomáhat dětem, které nemají to štěstí a nežijí v blahobytu, který máme my. Pán Bůh nenechal náš dobrý úmysl bez požehnání a dějí se zázraky.

Prihlásit se k odběru Pro děti