Přerov, Předmostí

Úvod: Základní informace

Kontaktní údaje, aktuální program apod.

Rorátní mše svatá

Předmostí, kostel

Misijní klubko v Africe

V sobotu 9. června se uskutečnilo setkání dětí z misijního klubka. Nejprve jsme si připomněli, jak by se správný misionář měl chovat, a poté se pustili do tvoření z keramické hlíny. Abychom si o chudých dětech jen nevyprávěli, postavili jsme loď, kterou jsme se přeplavili do Afriky.

Putování po pramenech

V pátek 18. května se uskutečnil dlouho plánovaný výlet dětí z náboženství do lázeňského městečka Luhačovice.

Modlitba za dobrou smrt

Farnost Přerov vydala obrázek s modlitbou za dobrou smrt...

Z Teologického konviktu v Olomouci

Jmenuji se Václav Slivka a pocházím z Přerova. V letošním roce jsem úspěšně dokončil bakalářské studium na Fakultě strojního inženýrství VUT v Brně. Protože jsem po celou dobu studia pociťoval stále více a více povolání ke kněžství, rozhodl jsem se nepokračovat na inženýra a podal jsem si přihlášku do Teologického konviktu. Teologický konvikt je společenství, v němž uchazeč o kněžství během roku rozlišuje své povolání, poznává lépe sám sebe a také se připravuje na studium na fakultě.

Přerovská schola Boží Bang

Webové stránky přerovské scholy najdete na adrese: http://bozibang.freepage.cz

Tábory Přerov

Mládež z farnosti Přerov a okolí organizuje letní tábory. Více informaci nejdete na jejich stránkách: http://taboryprerov.guffoo.cz

Ohlédnutí za XXII. farním plesem okem pořadatele

Chci upřímně poděkovat všem, kteří jste si udělali 21. ledna čas a přišli jste. Byli jste skvělí a bylo vidět, že se dobře bavíte. Skupina ROKY opět nezklamala a protáhla naše taneční svaly. Místa na tancování bylo dost, a tak taneční odborníci i my laici jsme mohli ukázat, co v nás je. Všiml jsem si také hojné účasti starší seniorské generace. I vám patří dík. Asi budu muset opět připomenout svým rodičům, že ještě nejsou tak staří, aby na ples nemohli přijít.

Prihlásit se k odběru Přerov, Předmostí