Odpoledne plné her v Prosenicích

   V sobotu 10. listopadu odpoledne, se ve školní tělocvičně v Prosenicích uskutečnila akce „Odpoledne plné her.“ Farní rada a rodiče dětí navštěvujících náboženství zorganizovali pro děti, jejich rodiče, prarodiče a další návštěvníky zábavné odpoledne se soutěžemi a hrami. Děti soutěžily s míči, na žíněnkách, s floorbalovými hokejkami, s pingpongovými míčky, lezly na žebřiny, chodili po obrácené lavičce, spolu s rodiči zápolily s „padákem“ a změřily své síly v dalších disciplínách.  Po skončení soutěží bylo provedeno vyhodnocení a všechny děti z rukou duchovního správce farnosti Mgr. Pawla Bilinského převzaly ceny – dárkové balíčky. Účastníci si pak za doprovodu hry na harmonium zazpívali lidové písničky. Následoval volný program pro děti a posezení u kávy, čaje, koláčů a dalšího domácího občerstvení. Zúčastnilo se 16 dětí, včetně těch nejmenších. Celá akce se znamenitě vydařila. Ing. Milan Pospíšilík

Farnosti/organizace: 
Ostatní třídění: 
Druhy obsahu: