Stránka pro mládež

Jarky v Edenu

Prvního února proběhlo na faře v Libině vyhlášení nového dračího bojovníka, protože se k nám dostaly zprávy o útěku nebezpečného bývalého kung-fu mistra z vězení. Nečekaně byl zvolen syn místního prodavače nudlových polévek, panda Po. Také nečekal, že na svitku za zvuku ohňostrojů zazní jeho jméno, a tak ve zděšení a údivu radši prchnul. Prvním úkolem 23 dětí tedy bylo najít pandu a za pomoci zkušených kung-fu mistrů ho přesvědčit o jeho osudu a naučit ho bojové umění. Po velkém úsilí se to nakonec podařilo a společnými silami byl zlý mistr poražen. Panda Po i celá Libina si tedy oddechla a v kronice obce přibyl poutavý příběh o nudlích, kung-fu a statečných dětech z přerovského děkanátu…                                  Marek Stejskal 

Ostatní třídění: 
Druhy obsahu: