XXIII. farní ples

Jak ten čas letí a letí. Přijměte pozvání, milí příznivci tance a dobré zábavy, na XXIII. farní ples. Bude se konat 20. ledna 2018 od 20 hodin v prostorách Městského domu v Přerově. Skupina ROKY je objednána a já jako pořadatel se už na Vás moc těším.

Chtěl bych se ale ještě s Vámi podělit, milí čtenáři, o jedné méně příjemné skutečnosti. Cena za pronájem Městského domu nám rok co rok stoupá. Jen pro Vaši informaci, ples za minulý rok stál se všemi náklady 40 000 Kč. Letos počítám s náklady minimálně o 5 000 Kč vyššími, a to je jen hrubý odhad. Loni jsme skončili v mínusu 5 000 Kč. Takže se dá lehce spočítat, kde se s náklady ocitneme letos.

Co s tím? Uvažoval jsem o nepopulárním zvýšení ceny vstupného na 200 Kč. To není asi moc příjemné, že? Proto jsem se rozhodl jít jinou cestou. Tímto Vás všechny, komu záleží na našem plese, vyzývám k jeho propagaci a hlavně kupování vstupenek v co největším množství. Čím nás bude více, tím lépe. Loni se prodalo 190 vstupenek, tak proč letos neprodat vstupenek alespoň 250. A protože 250 vstupenek po 180 Kč činí příjem 45 000 Kč, jsem skoro „v suchu“ s rozpočtem. Když ne, tak s dalšími plesy bude asi finanční problém.

Na závěr tohoto mého článku Vás vyzývám k diskuzi na téma zlevnění plesu. Jako nejlepší se jeví přemístit někam jinam. Kam? Buď nalézt útočiště jinde v Přerově, nebo na vesnici v okolí Přerova. Přišli byste? (tech. poznámka, sál pro 200 až 250 lidí, víc lidí na obsluhu a přípravu). Vaše názory a připomínky mi pište mi na mail:  jarda.puncochar@seznam.cz              Jaromír Punčochář ml.