Ohlášky a pořad bohoslužeb v Kojetíně a okolí

Aktuální pořad bohoslužeb ve farnostech Kojetín, Křenovice a Měrovice je k dispozici v přiloženém souboru.

Ohlášky na neděli 17. listopadu 2019

Dnes je 33. neděle v mezidobí. Ve čtvrtek památka Zasvěcení Panny Marie v Jeruzalémě, v pátek památka sv. Cecílie. Příští neděli je slavnost Ježíše Krista Krále.

- Mládež z celého děkanátu je zvána 30. listopadu do Přerova na Církevní silvestr. Začátek v 18.30 v kostele sv.Vavřince, vstupné v retro kostýmu 30 Kč, jinak 50 Kč.

Společné

- Dnešní sbírka je věnována na Arcidiecézní charitu.

- V úterý v 16.00 mše svatá ve Stříbrnicích.

- Opět bych chtěl uspořádat hmotnou sbírku ke cti sv. Mikuláše: sbírku potravin, ale neodmítnu ani zimní oblečení – rukavice, boty… Za vhodné jídlo do sbírky považuji konzervy, těstoviny, trvanlivý salám, olej, cukr, mouku, brambory, rýži…

Kojetín

- Ve čtvrtek po mši svaté úklid kostela.

- Ve čtvrtek po mši svaté lze nahlásit úmysly na první pololetí roku 2020.

- Ve čtvrtek odpoledne nebude adorace, mám službu v přerovské nemocnici.

- Chci poprosit nejen kostelníky, ale i další muže o pomoc při stavění stromků v kostele, a to v sobotu 30. listopadu v 9.00.

Křenovice

- Ve středu po mši svaté lze nahlásit úmysly na první pololetí roku 2020.

Měrovice nad Hanou

- Ve čtvrtek po mši svaté lze nahlásit úmysly na první pololetí roku 2020.

Polkovice

Farnosti/organizace: