Ohlášky a pořad bohoslužeb v Kojetíně a okolí

Aktuální pořad bohoslužeb ve farnostech Kojetín, Křenovice a Měrovice je k dispozici v přiloženém souboru.

Ohlášky na neděli 21. července 2019

Dnes je 16. neděle v mezidobí. V pondělí je svátek sv. Marie Magdalény, v úterý svátek sv. Brigity, ve středu památka sv. Šarbela Machlúfa, ve čtvrtek svátek sv. Jakuba, v pátek památka sv. Jáchyma a Anny, rodičů Panny Marie, v sobotu památka sv. Gorazda a druhů. Příští neděle je 17. v mezidobí.

Společné

- Dnešní sbírka je věnovaná na opravu kostela.

- V tomto týdnu nebudu přítomen, budu na dovolené, nebudou se konat obvyklé bohoslužby. V případě zařizování pohřbu se obraťte do Chropyně nebo Němčic.

- Příští neděli v Křenovicích mše svatá v 17.00 u kaple sv. Anny. Pobožnost u kaple sv. Anny mezi Kojetínem a Měrovicemi z důvodu malého zájmu v předešlých letech nebude…

- Jelikož letos uplyne 110 let od posvěcení kostela v Polkovicích, bude v neděli 25. srpna v 10.30 celebrovat letošní hodovou mši svatou biskup Antonín Basler.

Kojetín

- Ve čtvrtek mše svatá v 9.00 v Domě sv. Josefa.

- V sobotu v 10.00 se zde v kostele rozloučíme s Vendulou Kubíkovou. R.I.P.

Křenovice

Měrovice nad Hanou